KURUMSAL

  1. Başlangıç
  2. chevron_right
  3. KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Yirmi yıllık sektörel bir tecrübenin sonucunda 2008 yılından itibaren başta Bursa olmak üzere Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren Yem, Tarım, Hayvancılık ve Gıda şirketlerine sektörel bazda Danışmanlık Hizmetleri veren MD Danışmanlık kısa sürede Türkiye genelinde de hizmet sunmaya başlamıştır. Ayrıca ülke genelinde Büyük ve Küçük Hayvancılık İşletmelerine yönderlik etmesi amacı ile hazırlanan ve internet ortamında hizmet veren hayvanbeslemeuzmani.com aralığı ile Kuzey IRAK ve başta AZERBAYCAN olmak üzere Türki Cumhuriyetlerine kadar da hizmet ağını genişletmiştir.

MD DANIŞMANLIK ve hayvanbeslemeuzmani.com yeryüzündeki yaşamın sağlıklı, sürekli ve verimli olabilmesi için Ekolojik Dengenin korunması gerçeğine yürekten inanmış olup , faaliyetlerini de bu gerçek üzerinden konumlandırmıştır.

Bu bağlamda MD DANIŞMANLIK ve hayvanbeslemeuzmani.com sunduğu hizmetlerin tüm aşamalarında AB Standartlarını esas almakta olup, faaliyetlerinden dolayı sorumluluklarının bulunduğu bakanlıklara ait yönetmeliklerin eksiksiz yerine getirilmesi konusunda da en üst düzeyde duyarlılık göstermektedir.

MİSYONUMUZ

MD DANIŞMANLIK ve hayvanbeslemeuzmani.com hizmet sunduğu Karma Yem, Tarım, Hayvancılık ve Gıda sektörlerinde yer alan müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler üreten bir strateji izler.Ayrıca tedarikçileri ile bütünleşen , hizmet , ürün kalitesi ve verimlilikten ödün vermeyen, hedef ve maliyet odaklı sürdürülebilir karlı büyümeyi şiar edinmiş, yenilikçi atılımları ile de sektöründe Lider olmayı hedefleyen bir şirkettir.

VİZYONUMUZ

MD DANIŞMANLIK ve hayvanbeslemeuzmani.com tarafından, Ekolojik Denge gözetilerek AB Standartları esas alınarak geliştirilen ” YÜKSEK VERİM- YÜKSEK KAZANÇ” ilkesi ile de örtüşen Ürün Üretim Aşamaları ve Bakım Besleme Yöntemlerini TÜRKİYE genelinde zirveye taşımak.

Menü